Утеплення пінопластом

Утеплення пінопластом Утеплення пінопластом Утеплення пінопластом Утеплення пінопластом Утеплення пінопластом

Утеплення пінопластом

Основна перевага утеплення пінопластом – він має відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості, не вбирає воду. Утеплення фасаду пінопластом підходить для цегельних, дерев’яних, шлакоблочних будинків. Наша компанія професійно зашиє стіни по всьому периметру.

Правильний підбір матеріалів – це 50% успішного утеплення. Ми приділяємо пильну увагу цьому питанню і дотримуємося головному правилу – намагатися не економити на всьому підряд. Неякісні матеріали не тільки ускладнять роботу, але і не дадуть належного результату.

Сам по собі пінопласт горить погано або взагалі не горить. Це самозатухаючий утеплювач, який плавиться і з цієї причини його рекомендується застосовувати для утеплення стін зовні! Добре підходить для таких типів будинків як цегляні, кам’яні і з пінобетонними стінами. У нас також є досвід роботи і з іншими видами стін.

Пінопласт – екологічно чистий матеріал, тому що його навіть використовують в якості тари для продуктів харчування (лотки, підноси та ін.). Часто його недоліком називають низьку паропроникність. Такий утеплювач не відволожується, має високу міцність на протязі десятиліть і його теплоізоляційні властивості при цьому не погіршуються. У роботі він легкий і піддається різній обробці (ріжеться і клеїться). Якщо порівнювати його з іншими матеріалами щодо ціни та енергоефективності – він лідирує!

Завдяки великому досвіду, ми знайшли можливість знизити вартість наших послуг. Ми намагалися зробити так, щоб ціна відповідала якості і була доступною для Вас!

Поклейка і дюбельовка

120 грн.

Армування

90 грн.

Нанесення декор штукатурки

90 грн.

Фарбування

від 30 грн.

Ми рекомендуємо використовувати пінопласт 100 мм товщини для зовнішнього утеплення стін. Такий утеплювач може замінити 50 см цегляну кладку по теплоізоляційним якостям і цього цілком достатньо для наших кліматичних умов. Стіни, утеплені таким способом, не будуть погіршуватися від накопиченої вологи, що в свою чергу не створить сприятливе середовище для розвитку грибків і плісняви.

Якщо Вам необхідно отримати консультацію, зателефонуйте нам за номером 095 007 90 08 і ми надамо повну інформацію з будь-яких питань, що цікавлять.

Введіть ключове слово