Фасадне утеплення

Фасадне утеплення Фасадне утеплення Фасадне утеплення Фасадне утеплення Фасадне утеплення

Фасадне утеплення

В ході будівництва мокрий метод є основним. Мокрі фасади кріпляться до основної площини спорудження за допомогою спеціального клею або з’єднань механічного типу, потім передбачається нанесення штукатурки і інших синтетичних матеріалів.

Даний метод утеплення активно застосовують в ході будівництва як приватних будинків, так і в багатоквартирних будівлях. Використовують при будівництві нових комплексів або реставрації старих. Спосіб досить популярний для зовнішнього утеплення. Особливість методу полягає у відносно невисокій вартості, легкості і простоті монтажу на різні варіанти поверхонь, будь то цеглина, бетон, фанера та ін.

Особливість полягає в можливості формування індивідуального або фактурного рішення, до того ж, з’являється можливість утеплити укіс. Спосіб утеплення відкриває необмежені можливості для інтерпретації оригінальних дизайнерських рішень.

З метою забезпечення високого рівня теплоізоляції для будівель з тонким шаром штукатурки, застосовуються особливі матеріали. Наприклад: пінополістирол, мінеральна вата і скловолокно. Щільність таких матеріалів буде на порядок нижче, якщо порівнювати з деревиною, але будуть збережені основні характеристики, включаючи ефект тепло- і шумоізоляції.

Система утеплення складається з таких шарів:

  1. Основа – пінопласт, мінеральна вата, скловолокно.
  2. Шар армуючий – клей, сітка, що забезпечують відмінний захист від механічного пошкодження.
  3. Декорація – шар, що відкриває широкі можливості для втілення дизайнерських задумок.

Переваги утеплення фасадів:

  • Дозволяє зберігати тепло в приміщенні;
  • Створює ефект прохолоди в жарку спеку;
  • Мінімізує ймовірність появи грибка і цвілі;
  • Уповільнює процес осідання і деформації стін.

Якщо Вам необхідно отримати консультацію, зателефонуйте нам за номером (095) 007-9-008 і ми надамо повну інформацію з будь-яких питань, що цікавлять. Ми завжди раді новим клієнтам!

Введіть ключове слово